The Olympia Mall is Turning Two
បញ្ចុះតម្លៃលើស ៥០ ភាគរយ ក្នុងខួបឆ្នាំទីពីរ របស់ផ្សារទំនើប អូឡាំព្យា
រីករាយជាមួយការបញ្ចុះតម្លៃលើសពី ៥០ ភាគរយ ចាប់ពីថ្ងៃទី២២ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២១ ដល់ថ្ងៃទី២២ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២១ ។
កុំអោយកាសដ៍អស្ចារ្យនេះកន្លងផុតទៅអោយសោះ ។ មានទំនិញបញ្ចុះតម្លៃជាច្រើនកំពុងដាក់ លក់ក្នុងតម្លៃពិសេស ។
ស្បែកជើងថោកៗចាប់ពី ១០ ដុល្លារ ១២ ដុល្លារ ក៍អាចទិញបានដែរ ជាពិសេសហាង
Converse ។ ក្រៅពីនេះក៍មានហាងផ្សេងៗជាច្រើនដូចជាហាងនាទ្បិកាដៃ ហាងសំលៀកបំពាក់ គ្រឿងសំអាង និងវែនតាដូចជាហាង Hellen Keller Ownday ជាដើម ។ ក្រៅពីនេះ​ នៅហាង Miniso ដែលមានលក់របស់របរប្រើប្រាស់ចម្រុះក្នុងតម្លៃចាប់ពី ២ ដុល្លារ ក៍មានបញ្ចុះតម្លៃផងដែរ ។ និយាយរួមមានគ្រប់ហាង និងបញ្ចុះតម្លៃកប់ៗ ចំណាយតិច ចំណេញច្រើន ។
ក្រៅពីការបញ្ចុះតម្លៃពីហាងផ្សេងៗ អតិថិជនក៍អាចឈ្នះរង្វាន់ជាសាច់ប្រាក់ជាច្រើនក្នុងកម្មវិធី Catch Your Luck ដែលមានសាច់ប្រាក់រាប់ពាន់ដុល្លារ ។ មិនតែប៉ុណ្ណោះ គ្រប់ការចំណាយរបស់អ្នកក្នុងមួយវិក័យប័ត្តក្នុអំទ្បុងពេលនេះ មានន័យថាលោកអ្នកបានចូលរួមចំណែកជួយសង្គមជាពិសេសជួយទៅដល់ជនរងគ្រោះ និងក្រុមគ្រួសារដែលរងផលប៉ះពាល់ដោយចវិបត្តកូវិដ ១៩ ដោយគ្រាន់តែយកវិក័យប័ត្តរបស់អ្នកដែលបានចំណាយនៅក្នុងផ្សារទំនើប ដាក់ចូលទៅក្នុងធុងសប្បុរសធម៌ ស្មើនឹងអ្នកបានបរិចាកថវិកាចំនួន ៤០០០ រៀល ក្នុងមួយវិក័យប័ត្តដើម្បីជួយសង្គមក្នុងគ្រាលំបាកនេះ។
សម្រាប់អតិថិជនទូទៅ អាចចូលរួមកម្មវិធីគួរគំនូលបែបឌីជីថល និងថតវីដេអូខ្លីៗស្តីពីផ្សារទំនើប អូឡាំព្យា ដើម្បីឈ្នះសាច់ប្រាក់រាប់រយដុល្លារអាមេរិក ។
កុំភ្លេចណា កុំអោយព្រឹត្តិការណ៍ដ៍អស្ចារ្យ មួយឆ្នាំម្តងនេះរំលងពីកណ្តាប់ដៃរបស់លោកអ្នកអោយសោះ ។ ជួបគ្នានៅផ្សារទំនើប អូឡាំព្យា ណា ។