Event Category Entertainment
Phone: +855 85 888 125 / +855 23 921 969
Email:
ក្នុងឱកាសខួបលើកទីពីរ ផ្សារទំនើអូឡាំព្យា បានផ្តួចផ្តើមរៀបចំឡើងនូវកម្មវិធីសប្បុរសធម៌មួយគឺ ចំណាយ = ជំនួយ។ ដែលកម្មវិធីនេះមានការចូលរួមពី ផ្សារទំនើបអូឡាំព្យា យូនីកធី និង លូខលហ្វរលូខល។ ជាពិសេសប្រាក់សប្បុរសធម៌ទាំងនោះបានមកពីគ្រប់ការចំណាយរបស់អតិថិជនមួយវិក័យប័ត្រ ស្មើនិងការបរិច្ចាកទឹកប្រាក់ចំនួន ៤,០០០ រៀល។ យើងខ្ញុំបាននាំយកនូវ អង្ករ ត្រីខ មី និងគ្រឿងឧបភោគបរិភោគ​មួយចំនួនទៀតទៅចែកជូនដល់លោកអ៊ុំៗស៊ីក្លូចំនួន ១០០ នាក់ និងទឹកប្រាក់ចំនួន ពីរម៉ីនរៀលក្នុងម្នាក់។
សកម្មភាពសប្បុរសធម៌នេះសង្ឃឹមថាអាចជួយដល់សង្គមបានមួយចំណែកជាពិសេសគឺលោកអ៊ុំៗស៊ីក្លូដែលរង ផលប៉ះពាល់ ដោយវិបត្តិកូវីដ ១៩។ ជាចុងក្រោយសូមថ្លែងអំណរគុណដល់វិក័យប័ត្រ ដែលបងប្អូនអតិថិជនទាំងអស់បានចំណាយនៅក្នុងផ្សារទំនើប អូឡាំព្យា។ ដោយសារតែមានការគ្រាំទ្រពីសំណាក់បងប្អូន ទើបយើងខ្ញុំអាចរៀបចំនូវកម្មវិធីសប្បុរសធម៌នេះឡើងជួយដល់ សមាគមន៏ស៊ីក្លូកម្ពុជា លូខលហ្វរលូខល ក៏ដូចជា បានជួយដល់លោកអ៊ុំៗស៊ីក្លូ ។ សូមជួយគ្នាក្នុងគ្រាលំបាកណា !
The Olympia Mall launched a charity event called Expenditure = Donation to celebrate the OLM Turning Two. This event is attended by The Olympia  Mall, Uniq-Tea, and Local4Local. In particular, the charity money came from all customer expenses, a bill equal to a donation of 4,000 riels. We delivered rice, canned fish, noodles, and other food supplies to Um Cyclo, who had 100 individuals and 20,000 Riels to give.This humanitarian activity aims to assist society , primarily Um Cyclo, which was impacted by the Covid 19.
Ultimately, thank you for all the bills you have spent at the Olympia Mall. With your support and cooperation, we, as well as the Olympia Mall management, organized this charity event to help the Cambodian Cyclo Association Local4local, as well as to help 100 cyclos. Help each other in difficult times.